Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Komu je připínací penis určen?
Bylo ti už 18? Ano? Tak pojď dál.

Nesplňuji podmínky, opustit stránku

Ano, jsem plnoletý

Komu je připínací penis určen?

A komu je vlastně připínací penis určen? Nejčastěji ho využívají:

  • lesbičky, které ho používají při souloži s jinou ženou, aby napodobily běžnou soulož mezi mužem a ženou. Pro něj jsou vhodné modely s kalhotkami a měkčího materiálu.
  • ženy, které ho chtějí používat při sexu se svým partnerem. Mnozí muži totiž chtějí prožít výměnu rolí, kdy jsou „osouloženi“ ženami. To vzrušuje submisivní muže. I pro tyto účely jsou nejlepší modely s kalhotkami a měkčího materiálu.
  • muži, kteří chtějí mít k dispozici dva penisy najednou - svůj vlastní a ten připínací. Při sexu to může být pro ženu velmi dráždivé a i u mužů pocit ze své větší moci může vzbuzovat intenzivnější stimulaci. Doporučované jsou modely s kalhotkami a otvorem pro penis.
  • muži, kteří mají problémy s erekcí a chtějí nahradit svůj penis připínacím. Nejčastěji pro tento účel volí duté modely s gumou či plné kalhotkové.

koupitTIP : Klitoris si to užije ! Vibrátory Tickler nové generace ze silikonového materiálu a silnou vibrací.

Diskuse (18 komentářů)

MÍŠA, (25. 05. 2012 06:22) Reagovat
V poslední době mě baví všelijak experimentovat. Jsem zvědavá, kam jsem až schopná dojít.
Alex, (12. 06. 2012 07:40) Reagovat
Experimentování k sexu patří, zvlášť když jsou dva spolu už delší dobu. Jinak to nejde. V opačném případě začne být sex rutinou a to můžou oba zabalit rovnou.
Mim, (24. 10. 2012 13:13) Reagovat
[quote name="Alex"]Experimentování k sexu patří, zvlášť když jsou dva spolu už delší dobu. Jinak to nejde. V opačném případě začne být sex rutinou a to můžou oba zabalit rovnou.[/quote]Každý si ale musí najít to své experimentování. V sexu ne všechno baví všechno, takže zase nemá cenu to lámat přes koleno a zkoušet něco, co by člověk dělal jen kvůli oživení sexu...My jsme také začali zkoušet různé erotické pomůcky, ale do všeho bysme nešli. Vybrat se ale dá. :lol:
Aneta, (19. 11. 2012 14:03) Reagovat
Taky jsme teď ve fázi, kdy hledáme nějakou větší změnu. Leccos jsme už zkusili, ale pořád hledáme nějaké nové pomůcky a techniky na experimentování. Je to taková hra...Hodně zajímavá.
Jiří, (19. 02. 2013 11:54) Reagovat
[quote name="Aneta"]Taky jsme teď ve fázi, kdy hledáme nějakou větší změnu. Leccos jsme už zkusili, ale pořád hledáme nějaké nové pomůcky a techniky na experimentování. Je to taková hra...Hodně zajímavá.[/quote]Také bych rád objevoval, ale partnerka na to moc není a teď nemyslím jen, co se týče připínáků, to bych ještě pochopil, ale celkově na to není. Ani nové polohy nezkoušíme....
Nový příspěvek
Copyright 2006–2020 © Připínací penisy
Kontakty