Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Připínací penisy - rozdělení
Bylo ti už 18? Ano? Tak pojď dál.

Nesplňuji podmínky, opustit stránku

Ano, jsem plnoletý

Připínací penisy - rozdělení

Připínací penisy se také mohou dělit podle dalších kritérií. Rozlišujeme vaginální a anální připínací penisy. I když by se na první pohled mohlo zdát, že zde rozdíly nejsou, najdeme je.

Anální dilda jsou konstruovaná tak, že mnohé ženy by vaginálně neuspokojila. Většinou jsou malé, mají špičaté žaludy, ale také se prodávají v podobě spojených kuliček.

Máme také pasívní a aktivní strap-ony. Pasivní představují umělý penis na opasku. Znamená to, že uživatel, který má umělý penis připnutý, není sexuálně stimulován.

koupit

Aktivní připínací penisy uspokojují i jejich uživatelky. Jsou totiž určené ženám. Dildo strap-onů je vytvarováno tak, že při přirážení jejich druhý konec dráždí venušin pahorek a klitoris.

Nejvíce aktivní jsou vkládací Stap-ony. Fungují tak, že se větší kulovitá část vsune do pochvy a z ní pak trčí umělý penis. Kvalitní modely drží dobře, a tak si může i žena s připínákem užívat rozkoš. Většinou stačí, aby držela nohy u sebe. Pokud je chce mít roztažené, je nutné si připínáka zezadu přidržet.

koupit


Diskuse (14 komentářů)

PETRA, (01. 03. 2012 08:10) Reagovat
Uvažuju o nějakém straponu pro partnera, ale moc se v nabídce nevyznám a nevím, který by byl nejlepší.
ALENA, (01. 06. 2012 09:02) Reagovat
Podívej se na nějaké recenze. Hlavně se zaměř na postroj. Některé strapony sklouzávají, tak ať na ně zrovna nenarazíš.
Libuše, (11. 07. 2012 08:43) Reagovat
Nejlepší postroj je s latexovými kalhotkami, alespoň pro ně. Jsou pohodlné a nesklouzávají. Doporučuju. Modelů s latexovými kalhotkami je více.
Denisa, (26. 07. 2012 08:33) Reagovat
Ale i jiné postroje než s latexovými kalhotky mohou být dobré, ne? Já totiž latex nějak špatně snáším, tak se rozhlížím po jiných postrojích.
Oli, (25. 08. 2012 08:42) Reagovat
Já přímo zkušenosti nemám, ale podle obrázku vypadá, že i ty řemínky by mohly být dost stabilní.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2020 © Připínací penisy
Kontakty