Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Komu je připínací penis určen?
Bylo ti už 18? Ano? Tak pojď dál.

Nesplňuji podmínky, opustit stránku

Ano, jsem plnoletý

Komu je připínací penis určen?

A komu je vlastně připínací penis určen? Nejčastěji ho využívají:

  • lesbičky, které ho používají při souloži s jinou ženou, aby napodobily běžnou soulož mezi mužem a ženou. Pro něj jsou vhodné modely s kalhotkami a měkčího materiálu.
  • ženy, které ho chtějí používat při sexu se svým partnerem. Mnozí muži totiž chtějí prožít výměnu rolí, kdy jsou „osouloženi“ ženami. To vzrušuje submisivní muže. I pro tyto účely jsou nejlepší modely s kalhotkami a měkčího materiálu.
  • muži, kteří chtějí mít k dispozici dva penisy najednou - svůj vlastní a ten připínací. Při sexu to může být pro ženu velmi dráždivé a i u mužů pocit ze své větší moci může vzbuzovat intenzivnější stimulaci. Doporučované jsou modely s kalhotkami a otvorem pro penis.
  • muži, kteří mají problémy s erekcí a chtějí nahradit svůj penis připínacím. Nejčastěji pro tento účel volí duté modely s gumou či plné kalhotkové.

koupitTIP : Klitoris si to užije ! Vibrátory Tickler nové generace ze silikonového materiálu a silnou vibrací.

Diskuse (18 komentářů)

MARTIN, (20. 07. 2011 11:02) Reagovat
V poslední době by mě vcelku lákalo zkusit, jaký to je být souložen svou partnerkou, ale bojím se jí to navrhnout, aby neměla pocit, že se ve mě probouzí nějaké homosexuální choutky. Protože tak to není.
PETR, (31. 08. 2011 09:47) Reagovat
No, tak tyhle choutky zatím nemám. Přijde mi to trochu ujetý. Doufám, že to má partnerka na mě nevybalí. Ona je taková experimentátorka.:)
IVA, (21. 09. 2011 12:58) Reagovat
Martine, to tě vcelku chápu. Já bych asi zůstala jen zírat, kdyby mi tohle můj partner navrhl, ale lidi jsou různý, třeba tvoje partnerka taky po tom touží. Je třeba dominantní při sexu nebo se snaží nějak být dominantnější? Pak je to dobré znamení, ale i tak bych být tebou na to přítelkyni tak nějak připravovala postupně. Pokud potom netouží a vyhrkneš to na ní jen tak zčistajasna...No nevím nevím.
LINDA, (22. 12. 2011 20:12) Reagovat
Do tohohle bych nešla nikdy a asi kdyby to po mě chtěl partner, tak...No, teď jsem si představila svého partnera a myslím, že něco takového nehrozí.
ALENA, (18. 04. 2012 08:15) Reagovat
Martine, ono je to těžký. Každý to může pochopit jinak. Pokud jsi se svou partnerkou delší dobu, tak snad to pochopí dobře a maximálně tě řekne, že to nechce. Já třeba bych to pro partnera udělala, ale dokážu si představit, že některé holce se to může zdát divné.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2020 © Připínací penisy
Kontakty