Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Komu je připínací penis určen?
Bylo ti už 18? Ano? Tak pojď dál.

Nesplňuji podmínky, opustit stránku

Ano, jsem plnoletý

Komu je připínací penis určen?

A komu je vlastně připínací penis určen? Nejčastěji ho využívají:

  • lesbičky, které ho používají při souloži s jinou ženou, aby napodobily běžnou soulož mezi mužem a ženou. Pro něj jsou vhodné modely s kalhotkami a měkčího materiálu.
  • ženy, které ho chtějí používat při sexu se svým partnerem. Mnozí muži totiž chtějí prožít výměnu rolí, kdy jsou „osouloženi“ ženami. To vzrušuje submisivní muže. I pro tyto účely jsou nejlepší modely s kalhotkami a měkčího materiálu.
  • muži, kteří chtějí mít k dispozici dva penisy najednou - svůj vlastní a ten připínací. Při sexu to může být pro ženu velmi dráždivé a i u mužů pocit ze své větší moci může vzbuzovat intenzivnější stimulaci. Doporučované jsou modely s kalhotkami a otvorem pro penis.
  • muži, kteří mají problémy s erekcí a chtějí nahradit svůj penis připínacím. Nejčastěji pro tento účel volí duté modely s gumou či plné kalhotkové.

koupitTIP : Klitoris si to užije ! Vibrátory Tickler nové generace ze silikonového materiálu a silnou vibrací.

Diskuse (18 komentářů)

Vendula, (11. 03. 2014 11:09) Reagovat
Tak pro lesbičky dobrá hračka, ale je fakt, že to není jen pro ně. Možná původně bylo, ale teď se vyrábí v různých provedeních. Musí to být zajímavé. Možná bych do toho i šla, ale zrovna jsem sama, tak uvidíme, jestli budu mít partnera, který bude těmto praktikám nakloněný. :-*
Zdena, (20. 05. 2014 18:48) Reagovat
[quote name="Vendula"]Tak pro lesbičky dobrá hračka, ale je fakt, že to není jen pro ně. Možná původně bylo, ale teď se vyrábí v různých provedeních. Musí to být zajímavé. Možná bych do toho i šla, ale zrovna jsem sama, tak uvidíme, jestli budu mít partnera, který bude těmto praktikám nakloněný. :-*[/quote]Já bych asi do připínáku nešla, ani jsem zatím o tomhle nepřemýšlela. Na druhou stranu v sexu ráda experimentuju a třeba až nebudeme s partnerem vědět, co bysme ještě mohli vymyslet, tak zkusíme, ale aktuálně ne.
Adča, (01. 12. 2014 06:18) Reagovat
Hlavně to fakt chce vybrat připínák s dobrým postrojem, aby fakt držel tak, jak má. Jinak je to na houby.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2020 © Připínací penisy
Kontakty