Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Komu je připínací penis určen?
Bylo ti už 18? Ano? Tak pojď dál.

Nesplňuji podmínky, opustit stránku

Ano, jsem plnoletý

Komu je připínací penis určen?

A komu je vlastně připínací penis určen? Nejčastěji ho využívají:

  • lesbičky, které ho používají při souloži s jinou ženou, aby napodobily běžnou soulož mezi mužem a ženou. Pro něj jsou vhodné modely s kalhotkami a měkčího materiálu.
  • ženy, které ho chtějí používat při sexu se svým partnerem. Mnozí muži totiž chtějí prožít výměnu rolí, kdy jsou „osouloženi“ ženami. To vzrušuje submisivní muže. I pro tyto účely jsou nejlepší modely s kalhotkami a měkčího materiálu.
  • muži, kteří chtějí mít k dispozici dva penisy najednou - svůj vlastní a ten připínací. Při sexu to může být pro ženu velmi dráždivé a i u mužů pocit ze své větší moci může vzbuzovat intenzivnější stimulaci. Doporučované jsou modely s kalhotkami a otvorem pro penis.
  • muži, kteří mají problémy s erekcí a chtějí nahradit svůj penis připínacím. Nejčastěji pro tento účel volí duté modely s gumou či plné kalhotkové.

koupitTIP : Klitoris si to užije ! Vibrátory Tickler nové generace ze silikonového materiálu a silnou vibrací.

Diskuse (18 komentářů)

Viki, (27. 02. 2013 08:32) Reagovat
Já to partnerovi nahodila spíše jen z legrace, ale myslím, že ho ta myšlenka zaujala. zatím jsme to nezkoušeli, ale předpokládám, že na to dojde.:)
Linda, (15. 03. 2013 06:37) Reagovat
Nevím, jestli by mě lákalo nějak často provozovat tuto sexuální techniku, ale minimálně jednou bych to chtěla vyzkoušet. musí to být zajímavý pocit. Teď ale nikoho nemám, tak uvidíme, až se někdo v mém životě objeví.
Míša, (08. 07. 2013 04:30) Reagovat
[quote name="Linda"]Nevím, jestli by mě lákalo nějak často provozovat tuto sexuální techniku, ale minimálně jednou bych to chtěla vyzkoušet. musí to být zajímavý pocit. Teď ale nikoho nemám, tak uvidíme, až se někdo v mém životě objeví.[/quote]Já jsem také o tom přemýšlela, že bych to chtěla aspoň zkusit a asi to i partnerovi navrhnu, ale nevím, jestli s tím bude souhlasit. Nedokážu to odhadnout, uvidíme.
Dor, (22. 07. 2013 06:16) Reagovat
Nedávno jsme s partnerkou vyzkoušeli, zvláštně vzrušujíc pocit. Asi si to občas dopřejeme.:)
Libor, (07. 11. 2013 08:59) Reagovat
Já si vždycky myslel, že připínáky jsou jen pro lesby, ale tak ať si každý užívá toho, co se mu líbí.:) Já to ještě nezkoušel a zavrhovat to nebude. Nikdy nevím, co se přihodí.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2020 © Připínací penisy
Kontakty