Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Připínací penisy - rozdělení
Bylo ti už 18? Ano? Tak pojď dál.

Nesplňuji podmínky, opustit stránku

Ano, jsem plnoletý

Připínací penisy - rozdělení

Připínací penisy se také mohou dělit podle dalších kritérií. Rozlišujeme vaginální a anální připínací penisy. I když by se na první pohled mohlo zdát, že zde rozdíly nejsou, najdeme je.

Anální dilda jsou konstruovaná tak, že mnohé ženy by vaginálně neuspokojila. Většinou jsou malé, mají špičaté žaludy, ale také se prodávají v podobě spojených kuliček.

Máme také pasívní a aktivní strap-ony. Pasivní představují umělý penis na opasku. Znamená to, že uživatel, který má umělý penis připnutý, není sexuálně stimulován.

koupit

Aktivní připínací penisy uspokojují i jejich uživatelky. Jsou totiž určené ženám. Dildo strap-onů je vytvarováno tak, že při přirážení jejich druhý konec dráždí venušin pahorek a klitoris.

Nejvíce aktivní jsou vkládací Stap-ony. Fungují tak, že se větší kulovitá část vsune do pochvy a z ní pak trčí umělý penis. Kvalitní modely drží dobře, a tak si může i žena s připínákem užívat rozkoš. Většinou stačí, aby držela nohy u sebe. Pokud je chce mít roztažené, je nutné si připínáka zezadu přidržet.

koupit


Diskuse (14 komentářů)

Milada, (16. 07. 2013 06:03) Reagovat
Těch připínacích penisů je nějak hodně druhů. Mám v tom trochu hokej. myslela jsem, že jsou všechny tak nějak na jedno brdo, ale asi to tak jednoduchý nebude.
Kami, (19. 07. 2013 03:41) Reagovat
Zase ale typově jich tolik není. Podívejte se na základní rozdělení a pro koho jsou konkrétní druhy určené a rozhodněte se, jestli upřednostníte modely s latexovými kalhotkami nebo řemínky. To je základ, co potřebujete vědět, když vybíráte strapon.
Tom, (09. 05. 2015 16:23) Reagovat
Já myslel, že jsou fakt je pro lesbičky...Já bych to tedy partnerce nedovolil. Cítil bych se blbě. To už asi není pro každýho...
Iva, (24. 07. 2015 11:24) Reagovat
Já si tedy taky myslím, že není zas tak tolik chlapů, který by to lákalo, ale kdoví - do hlavy jim člověk nevidí. Já bych asi do toho nešla. Nejsem nějak upjatý člověk i v sexu mám ráda experimenty, ale to je za mou hraniční mezí.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2020 © Připínací penisy
Kontakty