Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Připínací penisy - rozdělení
Bylo ti už 18? Ano? Tak pojď dál.

Nesplňuji podmínky, opustit stránku

Ano, jsem plnoletý

Připínací penisy - rozdělení

Připínací penisy se také mohou dělit podle dalších kritérií. Rozlišujeme vaginální a anální připínací penisy. I když by se na první pohled mohlo zdát, že zde rozdíly nejsou, najdeme je.

Anální dilda jsou konstruovaná tak, že mnohé ženy by vaginálně neuspokojila. Většinou jsou malé, mají špičaté žaludy, ale také se prodávají v podobě spojených kuliček.

Máme také pasívní a aktivní strap-ony. Pasivní představují umělý penis na opasku. Znamená to, že uživatel, který má umělý penis připnutý, není sexuálně stimulován.

koupit

Aktivní připínací penisy uspokojují i jejich uživatelky. Jsou totiž určené ženám. Dildo strap-onů je vytvarováno tak, že při přirážení jejich druhý konec dráždí venušin pahorek a klitoris.

Nejvíce aktivní jsou vkládací Stap-ony. Fungují tak, že se větší kulovitá část vsune do pochvy a z ní pak trčí umělý penis. Kvalitní modely drží dobře, a tak si může i žena s připínákem užívat rozkoš. Většinou stačí, aby držela nohy u sebe. Pokud je chce mít roztažené, je nutné si připínáka zezadu přidržet.

koupit


Diskuse (14 komentářů)

Ála, (05. 09. 2012 09:09) Reagovat
Každému asi vyhovuje něco jiného. Já jsem ale dlouho nehledala. Jako první model jsem vyzkoušela s latexovými kalhotkami a jsem s nimi spokojená.
Jitka, (18. 02. 2013 11:59) Reagovat
Tak jsme to s partnerem také zkusili se straponem. Dlouho nás to lákalo, pak těsně předtím jsme byli z toho trochu rozpačití, ale nakonec se nám to obojí moc líbilo. Člověk to nezjistí, dokud to nezkusí. Máme také s těmi latexovými kalhotkami a je to fajn. Akorát nemohu srovnávat, protože řemínky jsme nevyzkoušeli.
Kájina, (21. 05. 2013 05:55) Reagovat
[quote name="Jitka"]Tak jsme to s partnerem také zkusili se straponem. Dlouho nás to lákalo, pak těsně předtím jsme byli z toho trochu rozpačití, ale nakonec se nám to obojí moc líbilo. Člověk to nezjistí, dokud to nezkusí. Máme také s těmi latexovými kalhotkami a je to fajn. Akorát nemohu srovnávat, protože řemínky jsme nevyzkoušeli.[/quote]Také do toho asi nakonec půjdeme. Doufám, že se nám to také zalíbí. Ale chce to nějakou změnu.
tamara, (29. 05. 2013 08:35) Reagovat
Je zajímavé si o tom číst, docela i vzrušující pro různé erotické představy, ale asi bych neměla kuráž to skutečně realizovat.
Leninka, (07. 06. 2013 08:42) Reagovat
[quote name="tamara"]Je zajímavé si o tom číst, docela i vzrušující pro různé erotické představy, ale asi bych neměla kuráž to skutečně realizovat.[/quote]Možná časem kuráž získáš. Tím to začíná...že to člověka láká. Nejdříve si to jen představuje a pak to chce vyzkoušet, alespoň tak jsem to měla já.:)
Nový příspěvek
Copyright 2006–2020 © Připínací penisy
Kontakty