Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Připínací penis pro ženy s vibrací (13 cm)
Bylo ti už 18? Ano? Tak pojď dál.

Nesplňuji podmínky, opustit stránku

Ano, jsem plnoletý

Připínací penis pro ženy s vibrací (13 cm)

40cc8878e30e9d9ccef1c87e8f26e11cJde o velmi oblíbený model, který je z tvrdých materiálů (plast, sklo a kov), má tvar penisu, jeho barva je tělová, průměr představuje 3 cm. Nemá přísavky ani varlata a váží 210 gramů. Upevnění je na řemínky.

Oceníte na něm nejen vibrace, ale také hodně pružné popruhy. Vibrace regulujete pomocí ovládacího strojku připojeného k penisu. Lze ho rovněž použít k análnímu sexu.

Připínací penis je určen především ženám. Vibrátor drží tvar a usnadňuje tak pronikání do vagíny i do análu.TIP : Růžový vibrační kužel The Cone. Erotická pomůcka pro ženy nové generace pro ženy.


Diskuse (16 komentářů)

Ali, (23. 08. 2012 09:11) Reagovat
Já bych také chtěla zkusit něco podobného a partner je svolný. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte zkušenosti s tímto modelem. Jestli dobře drží. Díky
Josef, (27. 08. 2012 11:09) Reagovat
Tak jsem měl takové nutkání, že bych to zkusil, jenže jsme o tom s mladou nikdy nebavili a bál jsem se, aby si to nevyložila špatně. No pak jsme jednou spolu koukali na filmech a navrhla to sama. Člověk se bojí s něčím takovým vyrukovat, ale já si myslím, že potom touží více lidí, jen to nenavrhnou.
Magda, (27. 09. 2012 12:50) Reagovat
[quote name="Josef"]Tak jsem měl takové nutkání, že bych to zkusil, jenže jsme o tom s mladou nikdy nebavili a bál jsem se, aby si to nevyložila špatně. No pak jsme jednou spolu koukali na filmech a navrhla to sama. Člověk se bojí s něčím takovým vyrukovat, ale já si myslím, že potom touží více lidí, jen to nenavrhnou.[/quote]Tak ze začátku vztahu člověk neví, ale většinou když se dva lidi otrkají, tak si víc sdělí, co je v sexu zajímá. Pokud nejde o stydlíny.
Terííí, (20. 11. 2012 12:41) Reagovat
Také sháním vhodný model, ale nevím, nevím, jaký zvolit. Je to moje premiéra, co se týče připínacích penisů, takže se nevyznám, i když už takhle s diskuzí jsem toho hodně pochytila.
Derek, (21. 02. 2013 13:44) Reagovat
[quote name="Terííí"]Také sháním vhodný model, ale nevím, nevím, jaký zvolit. Je to moje premiéra, co se týče připínacích penisů, takže se nevyznám, i když už takhle s diskuzí jsem toho hodně pochytila.[/quote]Každému vyhovuje něco jiného. Zkrátka budete muset nějaký model zkusit podle popsaných parametrů a uvidíte, jestli bude pro vás ideální. Přeji šťastnou ruku při výběru.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2020 © Připínací penisy
Kontakty