Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Připínací penis pro ženy s vibrací (13 cm)
Bylo ti už 18? Ano? Tak pojď dál.

Nesplňuji podmínky, opustit stránku

Ano, jsem plnoletý

Připínací penis pro ženy s vibrací (13 cm)

40cc8878e30e9d9ccef1c87e8f26e11cJde o velmi oblíbený model, který je z tvrdých materiálů (plast, sklo a kov), má tvar penisu, jeho barva je tělová, průměr představuje 3 cm. Nemá přísavky ani varlata a váží 210 gramů. Upevnění je na řemínky.

Oceníte na něm nejen vibrace, ale také hodně pružné popruhy. Vibrace regulujete pomocí ovládacího strojku připojeného k penisu. Lze ho rovněž použít k análnímu sexu.

Připínací penis je určen především ženám. Vibrátor drží tvar a usnadňuje tak pronikání do vagíny i do análu.TIP : Růžový vibrační kužel The Cone. Erotická pomůcka pro ženy nové generace pro ženy.


Diskuse (16 komentářů)

Jan, (27. 05. 2013 11:12) Reagovat
Je to pár dní, co jsem to navrhl partnerce, že bysme to mohli vyzkoušet. v poslední době mě to láká čím dá víc. Partnerka mi na to kývla, za což jsem moc rád.:)
Martin, (24. 06. 2013 08:28) Reagovat
Já bych to také rád navrhl partnerce, ale zatím jsem se k tomu nedostal, nebyla asi vhodná příležitost, nebo nevím...:)
Evi, (11. 06. 2014 05:48) Reagovat
[quote name="Martin"]Já bych to také rád navrhl partnerce, ale zatím jsem se k tomu nedostal, nebyla asi vhodná příležitost, nebo nevím...:)[/quote]Tak ona se naskytne nějaká příležitost, kdy se na to chytře navede řeč. My s mým milým občas koukáme na péčko, a to je ideální něco naťuknout, ale zase si myslím, že tolik páru spolu na péčko nekouká, tak nevím, jak to máte vy.
Nina, (04. 09. 2014 15:14) Reagovat
My jsme s partnerem se spolu dívali na péčko asi dvakrát (jsme spolu čtyři roku), ale spíš než abychom se u toho vzrušovali tak z legrace. I když jsme spolu dlouhou, tak bych se nedokázala před partnerem při jeho sledování správně uvolnit.
Dana, (13. 01. 2015 13:40) Reagovat
[quote name="Nina"]My jsme s partnerem se spolu dívali na péčko asi dvakrát (jsme spolu čtyři roku), ale spíš než abychom se u toho vzrušovali tak z legrace. I když jsme spolu dlouhou, tak bych se nedokázala před partnerem při jeho sledování správně uvolnit.[/quote]Já i můj partner se na péčko díváme, ale každý sám. Dohromady jsme se na něj dívali taky tak všehovšudy dvakrát, ale co se týče povídaní o sexu, tak jsme hodně otevření. Když si oba řeknou, co by chtěli, tak to neznamená, že to opravdu hned musí dělat, něco projde, něco třeba ne.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2020 © Připínací penisy
Kontakty