Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Připínací penisy - jak vybrat?
Bylo ti už 18? Ano? Tak pojď dál.

Nesplňuji podmínky, opustit stránku

Ano, jsem plnoletý

Připínací penisy - jak vybrat?

Na trhu je mnoho připínacích penisů, a proto věnujte dostatek času výběru konkrétního modelu. Jen tak zvolíte připínací penis se kterým budete spokojeni.

 

Výběr dle uživatele

Výběr závisí především na tom, kdo bude připínací penis používat. Jinak vypadají popruhy této erotické pomůcky používané muži a jiné ženy. Mužům nejpohodlněji sedí připínací penisy s kalhotkami, které jsou tvořené pouze popruhy. Svůj penis mají pod nimi a popruh jim tak nepřekáží. Muži také používají připínací penisy, které jsou duté a u kterých tak mohou mít svůj úd schovaný vevnitř. Tyto erotické pomůcky však nejsou tak snadno dostupné.

Méně náročné na provedení jsou připínací penisy určené ženám. Těm totiž bude sedět bez problémů tak, jak má, a to především v případě, že použije variantu s kalhotkami i s popruhy.

koupit

Obecně platí, že je nutné vybírat takové připínací penisy, které mají popruhy zaručující pohodlí a které neskluzují. Volte pružné materiály, které vám umožní popruhy přizpůsobit vašemu tělu.

 

Výběr dle vibrací

U volby připínacího penisu také zauvažujte, jestli má být s vibracemi nebo bez nich. U většiny těchto erotických pomůcek si můžete vybrat.

Jak to funguje? Nevibrační variantu připínacího penisu tvoří samostatný postroj. Do něj můžete připnout dildo podle své představy. Výhodou je, že zvolíte to, na co máte chuť, a nemusíte se neustále spoléhat jen na jednu velikost a typ dilda. Výhodou této nevibrační varianty je, že je voděodolná, nepřekáží vám kabely nutné u pomůcek s ovladačem atd. Nevýhodou jsou chybějící vibrace, které některým ženám působí velkou rozkoš.

Vibrující připínací penisy mohou mít ovládání přímo na této erotické pomůcce, nebo bývají také na dálkové ovládání. Strap-on na dálkové ovládání má výhodou v tom že ho mohou regulovat oba partneři. Materiálem pro jejich výrobu bývají nejčastěji pryž, latex, PVC, gely, atd.

Připínací penisy s ovládáním na samotné hračce mají většinou vibrační patronku, která je umístěná pod umělým penisem, a to na samotných kalhotkách. Stimulace je závislá na umístění patronky.

 

Výběr dle materiálu

Na výběr také máte různé materiály. Nejčastěji jsou jimi plast, gel, pryž atd. Sami si zvolte materiál, který vám bude nejpříjemnější.

koupit


Diskuse (18 komentářů)

Verča, (20. 08. 2012 08:48) Reagovat
Také máme připínací penis s latexovými kalhotkami aj sem spokojená. Akorát nevím, jak se liší jednotlivé modely. Jestli opravdu všechny s latexovými kalhotkami jsou kvalitní.
Natálie, (29. 12. 2012 12:30) Reagovat
[quote name="Verča"]Také máme připínací penis s latexovými kalhotkami aj sem spokojená. Akorát nevím, jak se liší jednotlivé modely. Jestli opravdu všechny s latexovými kalhotkami jsou kvalitní.[/quote]To by mě právě také zajímalo. Moc se v tom nevyznám a i mezi těmi modely s latexovými je poměrně velký výběr a nevím podle čeho vybírat.
Johi, (30. 01. 2013 07:09) Reagovat
For Natálie: Tak já myslím, že postroj z těch latexových kalhotek je na stejném principu, takže drží všechny dobře. Záleží už pak na vás, jaký model chcete - mám na mysli s jakým připínákem...
Barry, (26. 03. 2013 09:26) Reagovat
A je možné si případně různé připínáky dokupovat? Nevím právě, jestli jdou vyndat z toho postroje, nebo jestli jsou v něm přidělané napevno.
Iza, (16. 04. 2013 09:34) Reagovat
[quote name="Barry"]A je možné si případně různé připínáky dokupovat? Nevím právě, jestli jdou vyndat z toho postroje, nebo jestli jsou v něm přidělané napevno.[/quote]Asi záleží na konkrétním modelu. Já jsem se setkala s takovými, kde to je jen napevno.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2020 © Připínací penisy
Kontakty