Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Připínací penisy - jak vybrat?
Bylo ti už 18? Ano? Tak pojď dál.

Nesplňuji podmínky, opustit stránku

Ano, jsem plnoletý

Připínací penisy - jak vybrat?

Na trhu je mnoho připínacích penisů, a proto věnujte dostatek času výběru konkrétního modelu. Jen tak zvolíte připínací penis se kterým budete spokojeni.

 

Výběr dle uživatele

Výběr závisí především na tom, kdo bude připínací penis používat. Jinak vypadají popruhy této erotické pomůcky používané muži a jiné ženy. Mužům nejpohodlněji sedí připínací penisy s kalhotkami, které jsou tvořené pouze popruhy. Svůj penis mají pod nimi a popruh jim tak nepřekáží. Muži také používají připínací penisy, které jsou duté a u kterých tak mohou mít svůj úd schovaný vevnitř. Tyto erotické pomůcky však nejsou tak snadno dostupné.

Méně náročné na provedení jsou připínací penisy určené ženám. Těm totiž bude sedět bez problémů tak, jak má, a to především v případě, že použije variantu s kalhotkami i s popruhy.

koupit

Obecně platí, že je nutné vybírat takové připínací penisy, které mají popruhy zaručující pohodlí a které neskluzují. Volte pružné materiály, které vám umožní popruhy přizpůsobit vašemu tělu.

 

Výběr dle vibrací

U volby připínacího penisu také zauvažujte, jestli má být s vibracemi nebo bez nich. U většiny těchto erotických pomůcek si můžete vybrat.

Jak to funguje? Nevibrační variantu připínacího penisu tvoří samostatný postroj. Do něj můžete připnout dildo podle své představy. Výhodou je, že zvolíte to, na co máte chuť, a nemusíte se neustále spoléhat jen na jednu velikost a typ dilda. Výhodou této nevibrační varianty je, že je voděodolná, nepřekáží vám kabely nutné u pomůcek s ovladačem atd. Nevýhodou jsou chybějící vibrace, které některým ženám působí velkou rozkoš.

Vibrující připínací penisy mohou mít ovládání přímo na této erotické pomůcce, nebo bývají také na dálkové ovládání. Strap-on na dálkové ovládání má výhodou v tom že ho mohou regulovat oba partneři. Materiálem pro jejich výrobu bývají nejčastěji pryž, latex, PVC, gely, atd.

Připínací penisy s ovládáním na samotné hračce mají většinou vibrační patronku, která je umístěná pod umělým penisem, a to na samotných kalhotkách. Stimulace je závislá na umístění patronky.

 

Výběr dle materiálu

Na výběr také máte různé materiály. Nejčastěji jsou jimi plast, gel, pryž atd. Sami si zvolte materiál, který vám bude nejpříjemnější.

koupit


Diskuse (18 komentářů)

Baby, (14. 07. 2014 07:53) Reagovat
Zrovna to tady studuju, tak uvidíme, jestli něco vybereme. Spíš, ale koukám tak ze zvědavosti. Úplně navážno jsme o tom nikdy nepřemýšleli.
Kik, (04. 12. 2014 13:55) Reagovat
[quote name="Baby"]Zrovna to tady studuju, tak uvidíme, jestli něco vybereme. Spíš, ale koukám tak ze zvědavosti. Úplně navážno jsme o tom nikdy nepřemýšleli.[/quote]My jsme si vybrali ten kalhotkový model. tak snad bude dobře držet. Četla jsem různé názory. Někdo si to nemůže vynachválit, jiní preferují řemínky, ale tak to je vždycky tak. Uvidíme.
Jannie, (05. 03. 2015 11:26) Reagovat
My měli postupně oba modely (kalhotky i řemínky) a mě osobně více vyhovovali kalhotky, ale musí být opravdu kvalitní, aby dobře držely a nesklouzávaly.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2020 © Připínací penisy
Kontakty