Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Připínací penisy – VIDEA
Bylo ti už 18? Ano? Tak pojď dál.

Nesplňuji podmínky, opustit stránku

Ano, jsem plnoletý

Připínací penisy – VIDEA

_strapon

Podívejte se na Dominiku, která názorně vysvětluje použití připínacích penisů. A na Kamilu, která je naživo předvádí.


Diskuse (23 komentářů)

Lucka, (07. 08. 2014 04:57) Reagovat
[quote name="jAROUŠ"]Je jedno pro koho je co "běžná erotická tužba", jen je důležité, aby to nebylo za hranicí zákona a aby pod tímto spojením si představili oba partneři totéž, jinak je to pak těžký.[/quote]Přesně tak, lidé se liší v tom, co považují za perverzní. co pro někoho může být za hranicí, je pro někoho natolik běžné, že se nad tím ani nepozastavuje. Jak bylo zmíněné, pokud nejde o porušování zákona, je to soukromá věc, od které nikomu nic není.
Klásinka, (29. 04. 2015 18:22) Reagovat
Tak já zatím jen načerpám trochu informací. I když u mě...spíš asi jde o obyčejnou zvědavost, jak to funguje a jaký s tím mají lidi zkušenosti, než že bych to chtěla opravdu vyzkoušet...
Věrka, (09. 06. 2015 13:56) Reagovat
[quote name="Klásinka"]Tak já zatím jen načerpám trochu informací. I když u mě...spíš asi jde o obyčejnou zvědavost, jak to funguje a jaký s tím mají lidi zkušenosti, než že bych to chtěla opravdu vyzkoušet...[/quote]Jen nepovídej...Zvědavostí to začíná a pak to člověka láká čím dál víc, alespoň tak to bylo u mě a nedávno jsme to vyzkoušeli a určitě ne naposledy.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2020 © Připínací penisy
Kontakty